Merkez Yönetim Kurulu

Alay HAMZAÇEBİ
Genel Başkan
  (530) 411 61 61
  alayhamzacebi@hotmail.com
  Gelir Uzmanı
  Gelir İdaresi Başkanlığı
Özgeçmiş
01.12.1970 Trabzon/Araklı doğumlu olup ilk, orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olduktan sonra Adalet Ön Lisans bölümünü bitirdi. Netkent Akdeniz Bilim ve Araştırma Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okumakta. Bir süre bağımsız olarak ve özel sektörde çalıştıktan sonra 1999 yılında Ankara Defterdarlığında memuriyete başladı. 2007 yılında açılan özel sınav ile Gelir Uzmanı oldu. Halen aynı unvanla Başkent Vergi Dairesinde görev yapmaktadır.  Özel Güvenlik Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının (ÖZGÜVAK) Ankara Şube kuruculuğu ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği ile Gelir Uzmanları ve Yardımcıları Derneğinin (GUYADER) Genel Sekreteri ve Genel Başkanlığını yapmış olup, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)  Üyesi,  Trabzonspor Kulübü Kongre Üyesi,  Ankara Kulübü Derneği, Başkent Araklılar Derneği  üyesi olup Son Çağ Yayınevince yayınlanmış “Kariyer Uzmanlarda Merkez & Taşra Ayrımı” adlı kitabı bulunmaktadır. Günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacak seviyede İngilizce bilmektedir.
Şahabettin AŞLAR
Genel Sekreter
  (505) 523 95 77
  sahabettin.aslar@yandex.com
  
  Adalet Bakanlığı
Özgeçmiş

1964 yılında Ankara Bağlum’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Bağlum’da tamamlamıştır. AÖF mezunudur. 1995 yılında Yargı-Sen üyeliğinde bulunmuştur. 2006 yılından beri Büro- İş Sendikası üyesidir. 1984 yılında Adalet Bakanlığında çalışmaya başlamış olup; Bakanlığın çeşitli birimlerinde görev almıştır. 2018-2021  tarihleri arasında Cizre Adliyesi İdari İşler Müdürü olarak görev yapmış, halen Adalet Bakanlığı Destek Hizmeti Dairesi Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Büro-İş Genel Merkez Yönetim Kurulunda görevlidir.

Binali KESKİN
Genel Mali Sekreter
  (505) 485 29 15
  keskin_binali@hotmail.com
  
  Adalet Bakanlığı
Özgeçmiş
1968 Yılında Erzurum/Şenkaya da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Erzurum'da tamamlamıştır. AOF Adalet Yüksek Okulu mezunudur. 1995 yılında Yargı-Sen üyeliği İşyeri Temsilciliği yapmıştır. Ankara Kulübü ve Atatürkçü Düşünce Derneği üyesidir. 2006 yılında Büro-İş Sendikası kurucu üyeliği, Merkez Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Halen Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığında memur olarak çalışmakta olup, Sendikamız Merkez Yönetim Kurulu üyesidir.

Candan BUYRAZ
Genel Örgütlenme Sekreteri
  (553) 413 39 59
  cylncandan@gmail.com
  
  Sosyal Güvenlik Kurumu
Özgeçmiş
1988’de İzmir, Karşıyaka’da doğdu. 2023 yılı itibari ile  Erzurum, Atatürk Üniversitesi'nde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bilim dalında yüksek lisans eğitimi görmektedir.  Lisans eğitimini Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İktisat bölümünde görmüş; Ayrıca Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet bölümü ile İş Sağlığı ve Güvenliği programından mezun olmuştur. Memuriyete ise 2012 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu’nda V.H.K.İ. olarak başlamış; ilk görev yeri İstanbul Gaziosmanpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi iken, 2016 -2022 yılları arasında  Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde, 2022/Haziran ayından itibaren Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nde Şef kadrosunda çalışmaktadır. 
Büro-İş Genel Merkez Yönetim Kurulunda görevlidir.
Dursun PEKMEZ
Genel Hukuk Sekreteri
  (542) 640 68 28
  dursunpekmez@hotmail.com
  Memur
  Milli Savunma Bakanlığı
Özgeçmiş


Soner SÖNMEZ
Genel Eğitim Sekreteri
  (505) 454 48 02
  soner.sonmez_@hotmail.com
  
  İzmir Adliyesi
Özgeçmiş
1967 Yılında Manisa / Alaşehir İlçesinde doğdu.  İzmir Alsancak Gazi İlkokulu, Alsancak Ortaokulu, ve Lisesi’yi Alaşehir’de tamamladı, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi okudu.1985 yılı Net Turistik Yayınlar ve Net Holding de çalıştı. 2001 Yılında Adalet Bakanlığı İzmir Adliyesinde göreve başlamış olup halen çalışmaya devam etmektedir, Evli bir kız çocuk babasıdır.

Ali TAŞTAN
Genel Basın Yayın Sekreteri
  (532) 407 48 26
  
  
  Türkiye Büyük Millet Meclisi
Özgeçmiş