6. Dönem TİS taleplerimizi gündeme getirmek üzere kuruluşun ve kurtuluşun kenti Samsun’daydık.

Büro-İş Sendikası olarak Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş ve bağlı sendikalarımızla birlikte 6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerine ilişkin bir diğer basın açıklamamızı bu kez kuruluşun ve kurtuluşun kenti Samsun’da yaptık.

 

Samsun Onur Meydanı’ndaki basın açıklamasına Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş Genel Başkanı Mehmet Balık ve MYK yöneticileri, Genel Başkanımız Alay Hamzaçebi, Eğitim-İş Genel Başkanı Orhan Yıldırım, Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler, bağlı sendikaların MYK üyeleri ve üyeler katılarak destek vermiştir.

 

Basın açıklamamıza katılmak üzere Ankara’dan Samsun’a hareket halinde sabaha karşı Çorum’da bir köpeğin ani olarak yola çıkması  sonucu kaza geçiren Genel Merkez Yöneticilerimiz Sn. Şahabettin AŞLAR, Sn. İrfan ÖZSARI, Sn. Binali KESKİN  ve Ankara 2 Nolu TSK Şube Yöneticimiz Sn. Sefa SAYKAN’a çok geçmiş olsun diliyoruz. Mücadele arkadaşlarımızın herhangi bir yara almadan atlattıkları kazada araçta hasar meydana gelmiştir.

 

Olayı duyar duymaz arkadaşlarımıza destek ve yardıma gelen  kardeş sendikamız Eğitim-İş Genel Basın Yayın ve Uluslararası İlişkiler Sekreteri Sn. Şükrü BALUN, Eğitim-İş Çorum Şube Başkanı Sn. Selim BOZKURT ve önceki dönem Eğitim-İş Çorum Şube Başkanı Sn. İlhan YAŞAR’a teşekkür ederiz.

Yaşasın Birleşik Kamu-İş,

Büro-İş Sendikası,

Yaşasın Örgütlü Vatan, Cumhuriyet, Emek Mücadelemiz.

Sosyal Medyada Paylaş