Online Eğitim Kursumuz Başlamıştır. Geç Kalmış Değilsiniz.

Kurslarımız başlamış bulunmaktadır. Geç Kalmadınız. Alanında uzman hocalarımızdan izleyemediğiniz geçmiş ve gelecek ders videolarını kayıt olarak istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.


Kursiyer Kayıt İşlemi

 

A-   Sendikamız Üyeleri İçin:

 

Öğrenim  Ücretsizdir.

 

1-      Öncelikle Aktivasyon Kodu cep telefon numarasına gönderileceğinden sendikamızın 0  (312) 432 50 58 nolu telefonunu arayıp sendikamızda kayıtlı cep telefon numaranızı kontrol ettirerek Aktivasyon Kodunun cep telefon numarasına gönderilmesini talep etmeleri gerekiyor.

2-      https://www.burois.org.tr/  internet sitemizin ana sayfasında Eğitim başlığının altında   bulunan Kayıt İçin Tıklayınız yazısının üzerine tıkladıktan sonra açılan linkten Kayıt Formunda istenen bilgiler  doldurularak şifre oluşturulur ve aktivasyon Kodu girilerek onaylanıp kayıt işlemi tamamlanır.

Not: Aktivasyon kodu sadece kayıt aşamasında kullanılır.  Bundan sonraki süreçte mail adresi ve şifre ile giriş yapılacaktır.

 

3-      Derslere internet ana sayfamızın Eğitim başlığının altında  bulunan Büro-İş Online Eğitim Programı yazısına tıklanarak açılan linkten e-posta adresinizi ve daha önce oluşturulan şifrenizi girerek katılım sağlayabilirsiniz.

B-      Sendikamız Üyesi Olmayanlar:

1-      Sendikamız üyesi olmayan veya başka sendika üyesi olanlar 100 TL Eğitim Katkı Bedelini sendikamızın T.C Ziraat Bankası Ankara Adliye Şubesinde bulunan TR87 0001 0017 8068 907933 5003 İban nolu hesabına aktarmaları gerekir.

2-      Banka dekontu ile  cep telefonu numarası, mail adresi, ad soyad bilgilerini iletisim@burois.org.tr e-posta adresimize göndererek Aktivasyon Kodunu talep etmeleri gerekmektedir.

3-      https://www.burois.org.tr/  internet sitemizin ana sayfasında bulunan  Eğitim başlığının altında   bulunan Kayıt İçin Tıklayınız yazısının üzerine tıklanıp açılan linkten Kayıt Formunda istenen bilgiler  doldurularak şifre oluşturulur ve aktivasyon Kodu girilerek onaylanıp kayıt işlemi tamamlanır.

Not: Aktivasyon kodu sadece kayıt aşamasında kullanılır.  Bundan sonraki süreçte mail adresi ve şifre ile giriş yapılacaktır.

 

4-      Derslere internet ana sayfamızın Eğitim başlığının altında  bulunan Büro-İş Online Eğitim Programı yazısına tıklanarak açılan linkten e-posta adresinizi ve daha önce oluşturulan şifrenizi girerek katılım sağlayabilirsiniz.


Öğretici girişleri https://admin.derspaneli.com linki üzerinden yapılacaktır.

Emeğin, emekçinin dostu Büro-İş Sendikası olarak başarılar dileriz. 

Sosyal Medyada Paylaş